Duben 2013

23.4.

23. dubna 2013 v 19:03 diary.
Tumblr_lzrg0wgznj1r18vaxo1_500_large
celá já
No čus. Ježiš, já se asi zhroutim:D Je mi úplně příšerně, chci zvracet a bolí mě hlava. Ale to je jedno, řekla jsem jen, že jsem unavená. Stejně by to nikdo nijak neřešil, takže budu šetřit slovy:D (neee, možná bych slyšela kecy typu 'tak se nažer' nebo 'tak si vem brufen') Asi mám hlavně děsný nervy kvůli tomu, jak jsem hnusná. Jooooooooooo, pořád to budu řešit. Taky byste to řešily, věřte mi. A nemůžu to nechat bejt nebo se s tim 'smířit':D Každej je nějakej, bla bla. Ale neznám nikoho, kdo by byl tak šerednej jako jsem já. A taky jsem trapná. A blbá. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Jinak od září je ze mě gymplačka, juchůůů. Ráno mi bylo teda blbě, tak jsem si nemohla umýt vlasy. A zjistila jsem, že mám legíny v pračce! To byl šok. Už nemůžu chodit v riflích. Mám v nich nohy jak slon. Takže jestli si nepořídim další legíny, budu chodit v kraťasech. Tak, rozhodnuto. (prostě nebudu nosit něco, co mi dělá nervy a pak akorát brečim, jak nemožně vypadám) Vašek mě doprovodil ke škole a tam už čekali M, L a J. Hned jsem měla stokrát větší radost, když jsem je měla ve svý blízkosti. Radši nechci znát svoje výsledky, katastrofa jako:D Strašně moc jsem toho nestihla, zatímco ostatní holky měly už dávno dopracováno:D Zejtra píšem z dějáku a asi i z chemie. Na chemii fakt nemám náladu. Díky dějáku se aspoň odreaguju. Takže teď si přeču děják, umyju ty legíny v ruce, umyju vlasy a dám si vanu. A večer Ordinace:D (strašně se mi líbí, jak tam operujou a tak:D) Takže čaaaaaau.
Tumblr_mkn2w65prf1rimrodo1_500_large
třeba se něco stane a já budu taky tak krásná. haha, nestane.

22.4.

22. dubna 2013 v 7:25 diary.
Nervozita 3.stupně:D Tak dneska se dozvím, jestli jsem přijata na gympl:D No mám hrozné nervy a ze zítřka taky děsnou trému. Mé výsledky testu budou šílený. Hlavně matiku podělám:D Budou mě mít za blbečka:(:D Po škole tenhle článek editnu, ať víte, jak mi to dopadlo:D Teď se vydám do školy, bude nás hodně málo, někdo jde na testy už dneska, takže hodně štěstí:D:3

http://24.media.tumblr.com/40ea34e27fc27d12d4b57d2b42ca1bbe/tumblr_mlkapvlyXm1so4jlgo1_500.gif

ó Evo, Evo, Evo, nebudu ti lhát, Evo, Evo:D

13. dubna 2013 v 10:15 diary.
Strašně nečekanej návrat:D No a co. Prostě musim mít místo na psaní, bez toho bych nemohla žít:D Hm hm hm, za ten tejden a pár dní se nestalo nic moc zásadního, jen jsem se po 5691243 letech viděla se svým tátou a ani se s ním nerozloučila. Tenhle týden byl ve škole úplně super, chyběla nám matikářka:D Vsadím se, že nám příští týden napaří písemku. To budou zas nervy. Dneska pojedem do Rašovic, poslední dobou tam jezdíme docela často. Musim si vyfotit Tanjičku, mám o ní strach, sakra. Že prý má nádor nebo co. Chtěla jsem umřít, když mi to bylo řečeno. Všechno je teď hrozně blbý. Přesně tohle jsem si nepřála. A já vim, že je děda silnej a zvládne to. Vždycky mi připadal ze všech nejsilnější a taky toho nejvíc věděl. Takovej ten 'hrdina'. Takže je absurdní, aby ho nějaká blbá nemoc přemohla. Prostě to nejde a přijde mi to nepochopitelný. A taky je mi hodně líto babičky. Musí mít hrozné nervy. Doufám, že se dneska uvidím s L. Včerejší večer byl úplně příšernej. Kurtovy texty mě někdy až děsí:D 'Jeho hlava byla nalezena ve volantu, ale jeho tělo se nikdy nenašlo'. Nemám tyhle večery moc ráda. Ležim na posteli, poslouchám Nirvanu, přemejšlim, všude tma a kolem to vražedný ticho. Nejošklivější je, když přestane hrát písnička. Pár vteřin slyšim vlastní dech. Usnula jsem někdy v půl dvanáctý. Hnusný myšlenky. Ale je pravda, že se všechno obrátilo k horšímu. Fakt nevim, co mám dělat. Hm, asi nic. Měla bych si uklidit v pokoji. Pár prvních dílů Vyprávěj jsem neviděla, takže už asi týden koukám od začátku. K obědu jsou špagety. Jak nečekané:D Doufám, že to bude v Rašovicích dobrý. Mám špatnou náladu, takže bych nejraději zůstala doma, ale to by bylo pořádně hnusný, když slavíme dědovo narozky. Tak já pádim. xoxo

Tumblr_ljr965et5x1qayvd5o1_400_large

goodbye:D

3. dubna 2013 v 15:23 diary.
Já vím, já vím:D Plánovala jsem pokračovat v tomhle blogu, ale nemám o čem psát a když už, tak je blbý, že ho zná tolik lidí. Mám strašné nervy, večer jsem nemohla v klidu spát. Už zase. Možná jsem jen citlivka a všechno si to moc beru:D Ale tohle je vážně děsný.
Takže sbohem, bitches:D

http://data.whicdn.com/images/57262853/tumblr_mhk0bnoyMe1rm4x66o1_500_large.gif

hello april.

1. dubna 2013 v 14:50 diary.
Čau, čau, čau. Veselé Velikonoce, no:D Ráno jsem vůbec nechtěla vstávat, fuj. V Rašovicích klasika- někdo přijde a všichni nás ženou dolů, abysme jim otevřely. No bóže:D Měla jsem na sobě legíny, což nebylo nejlepší:D Jinak dobrý. Moc nemám náladu psát, jsem totálně přežraná. Dneska něco z těch sladkostí sním, ale od zítřka už sladký nechci vidět. To myslim vážně, akorát se mi pak chce blejt a jsem nervní. Počasí na běhání bude teda fakt supr, zase by mělo sněžit. Já se nikdy nedočkám. Tak začnu s tim tancováním, prej je to fakt dobrý. Zkusím to. A až budu nutně potřebovat jídlo, seberu se, a zajdu třeba až do tesca. Žádný 'Vašku, zajdeš prosím tě pro ovoce?':D Jo a musím víc pít, bolí mě hlava. Ráno jsem se napila vody a u babičky jsem se napila džusu. Hm, to je špatný. A zítra zas do školy. Máme toho na duben hrozně moc, samé úkoly, referáty a pak taky písemky. Myslim, že matiku teď na dvojku nedám. Zbytek zlepšim, to jo, ale matika je matika. Nebudu si vymejšlet, že mě baví, ale tenhle rok jsem objevila své logické myšlení:D No fakt, přece jen nejsem úplně blbá. (to jsem ani nikdy nebyla, ale někdy ke mně učitelka mluví tak, jako by si to o mně myslela:D) Budeme mít vůbec ředitelské volno? Pokud ne, tak "nejbližsí" je v květnu:D Bylo by skvělý, kdyby vyšla ta Praha. Náš domov! sm5, mekáč, kfc, obchody, focení, naše toalety, MY! Nevim teda, jak to Vašek myslel. Ale nebudu to řešit. Jo a tenhle blog už mě nebaví, navíc tu mám moc velkou návštěvnost, takže:D Furt jen psát články typu 'bylo to, bude to, je to' mě nebaví. Ale nekončim úplně, určitě psát budu, znám se:D A dělat se s novym blogem je snad ještě horší, než psát tyhle blbosti. Tak čaaaaaaaaau.

Tumblr_mkkqhpofyr1qm3fh3o1_500_large